Skleněné dveře

Skleněné dveře

Nejoblíbenějším produktem jsou skleněné dveře a to otevíravé. Mohou být bezrámové či v zárubni, nebo vsazeny ve skleněné stěně. Při osazení skrytým podlahovým zavíračem nabízí komfortní užívání. Skleněné dveře mají novinku v podobě samozavíracích pantů Tensor v provedení sklo/zeď nebo sklo/sklo. Obě varianty umožňují aretaci na 90°. O možnosti širokého výběru kování a vhodné volby skla se můžete též dočíst v hlavním menu. Skleněné dveře nejsou jenom dekorační, ale  jsou i funkčním prvkem Vašeho domova.

 
1. Skleněné dveře s pevným sklem. Sklo satináto či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.1. Skleněné dveře s pevným sklem. Sklo satináto či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.2. Skleněné dveře s pevným sklem. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.2. Skleněné dveře s pevným sklem. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.3. Skleněné dveře s pevným sklem a nadsvětlíkem. Sklo čiré či jiné provedení.3. Skleněné dveře s pevným sklem a nadsvětlíkem. Sklo čiré či jiné provedení.
4. Skleněné dveře s bočními pevnými skly. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.4. Skleněné dveře s bočními pevnými skly. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.5. Skleněné dveře s bočními pevnými skly. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.5. Skleněné dveře s bočními pevnými skly. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.6. Skleněné dveře s pevným sklem. Sklo satináto či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.6. Skleněné dveře s pevným sklem. Sklo satináto či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.
7. Skleněné dveře s bočními pevnými skly. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.7. Skleněné dveře s bočními pevnými skly. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.8. Skleněné dveře s pevnými skly a nadsvětlíkem. Sklo čiré či jiné provedení. 8. Skleněné dveře s pevnými skly a nadsvětlíkem. Sklo čiré či jiné provedení. 9. Skleněné dveře s bočními pevnými skly. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.9. Skleněné dveře s bočními pevnými skly. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.
10. Skleněné dveře, dvě křídla s podlahovým zavíračem. Sklo satináto či jiné provedení.10. Skleněné dveře, dvě křídla s podlahovým zavíračem. Sklo satináto či jiné provedení.11. Skleněné dveře se samozavíracími panty. Pískovaný motiv či jiné provedení.11. Skleněné dveře se samozavíracími panty. Pískovaný motiv či jiné provedení.12. Skleněné dveře se samozavíracími panty. Sklo satináto či jiné provedení.12. Skleněné dveře se samozavíracími panty. Sklo satináto či jiné provedení.
13. Skleněné dveře se samozavíracími panty. Pískovaný motiv či jiné provedení.13. Skleněné dveře se samozavíracími panty. Pískovaný motiv či jiné provedení.14. Skleněné dveře, dvě křídla s nadsvětlíkem a pískovaným motivem či jiným provedení.14. Skleněné dveře, dvě křídla s nadsvětlíkem a pískovaným motivem či jiným provedení.15. Skleněné dveře s kováním Universal povrch broušený nerez15. Skleněné dveře s kováním Universal povrch broušený nerez
16. Skleněné dveře, dvě křídla s panty sklo/sklo16. Skleněné dveře, dvě křídla s panty sklo/sklo17. SKleněné dveře s podlahovým zavíračem17. SKleněné dveře s podlahovým zavíračem18. Skleněné dveře jako součást stěny. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.18. Skleněné dveře jako součást stěny. Sklo čiré či jiné provedení. Se zámkem či bez zámku.
  • Nedovolali jste se? Nevadí, stačí poslat SMS či poptávku a my Vám rádi zavoláme.

  • Jsme profesionálové. Zakládáme si na kvalitě a spolehlivosti, proto budete s naší prací určitě spokojeni.

  • Jakýkoli interiér a požadavek je pro nás inspirací. Vyrobíme pro Vás standardní i zcela atypická řešení na míru.

2010 © Skleněné dveře Pilecký Titulní stránka Zajímavosti Kontakt

Webdesign & SEO eStudio.cz